قوانین و مقررات اوستا۲۴

مقدمه        
کاربر گرامی، با توجه به اینکه تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه OSTA24 تابع قوانین مطروح در این بخش است، مطالعه آن پیش از استفاده از خدمات الزامی بوده و ثبت نام در این مجموعه به معنای پذیرش این شرایط و قبول کلیه قوانین از طرف شما می‌باشد.
قواعد عمومی
۱- تعاریف و اصطلاحات
در قرارداد حاضر الفاظ زیر دارای معانی مشروح هستند.
۱-۱ OSTA24: مجموعه نرم افزارهای OSTA24 شامل اپلیکیشن OSTA24، همکار OSTA24و کارگزار OSTA24و کلیه نرم افزارهای وابسته به آن؛
۱-۲ کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه OSTA24 ثبت نام نماید این فرد می‌تواند اعم از مشتری و متخصص باشد.
۱-۳ مشتری: کاربری که متقاضی خدمات OSTA24 است؛
۱-۴ متخصص: عبارت است از کاربری که به‌عنوان متخصص در OSTA24ثبت نام کرده و پس از طی مراحل مصاحبه و دوره آموزشی، و مدارک و ارائه ضمانت های لازم به‌طور‌ رسمی همکاری خود را با شرکت پایا پویان کویر آغاز کرده باشد.
۱-۵ سرویس هرگونه خدمتی که توسط متخصصان به مشتری ارائه گردد.
۱-۶ خدمات OSTA24: خدماتی که OSTA24در راستای ارتباط مشتری و متخصص ارائه می‌¬دهد.
۱-۷ حساب کاربری: شامل صفحه شخصی، نام کاربری و سابقه فعالیت کاربر، که پس از ثبت نام در اپلیکیشن OSTA24
۲- خدمات و سرویس‌ها
۲-۱ OSTA24 مستقیماً هیچ‌گونه سرویسی ارائه نمی‌نماید، بلکه تنها ایجاد کننده پل ارتباطی بین مشتری و متخصصان جهت تسهیل در ارائه و دریافت سرویس است. بدین معنا که متخصص میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن مخیر است و بدین ‌وصف، هر سفارشی که در قالب OSTA24انجام می‌گردد ‌یک قرارداد مستقل مابین متخصص و مشتری بوده و خدمات OSTA24تنها زمینه‌ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و متخصص است.
۲-۲ OSTA24با پیگیری‌های مداوم و نظارت کامل بر نظرات مشتریان در خصوص خدمات ارائه شده، سعی در فراهم ساختن بستری شفاف و سرعت بخشیدن و تسهیل سفارش گذاری دارد. لیکن باید در نظر داشت، با توجه به نسبی بودن مفهوم کیفیت و مجزا بودن قرارداد مشتری با متخصص از توافقات OSTA24با کاربران،
۲-۳ خدمات OSTA24شامل ارائه سهولت سفارش گذاری، پیشنهاد متخصصان ایجاد امکان مقایسه قیمت‌های پیشنهادی و شفافیت قیمت خواهد‌ بود.
۲-۴ OSTA24همواره در تلاش برای بهبود بخشی به خدمات خود و جلب رضایت کاربران است. در همین راستا ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کند، یا محدودیت‌ها را کاهش یا افزایش دهد و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌ها را به‌طور کامل متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آورد. لذا ادامه استفاده‌‌ٔ کاربر از خدمات OSTA24به معنای پذیرش این تغییرات خواهد بود.
3-امور مالی
۳-۱ دانلود، نصب و ثبت نام در نرم افزارهای OSTA24 رایگان است و هزینه‌ای که محاسبه و از مشتری دریافت می‌‌‌گردد، تنها مشتمل بر بهای سرویس ارائه‌ شده توسط متخصص می‌¬باشد. بدیهی است فراهم آوردن ملزومات این استفاده از جمله اینترنت مورد نیاز و سیستم¬ های الکترونیکی هوشمند تماماً به عهده کاربر خواهد بود.
۳-۲ محاسبه هزینه بر اساس فهرست¬ بهای توافق شده مشتری و متخصص خواهد بود. بدین معنا که سفارش مشتری همراه با فهرست¬ بهای قیمت¬‌های پیشنهادی OSTA24که بر اساس عرف بازار محاسبه شده است، برای متخصص ارسال می‌گردد. متخصصین می‌توانند با توجه به شرایط
خود این قیمت را کاهش یا افزایش داده و پیشنهاد قیمت خود را برای مشتری ارسال نماید. مشتری پس از مشاهده ۳ تا ۵ پیشنهاد قیمت، بسته به نوع سرویس و قیاس امتیاز متخصصین و قیمت‌¬ها، از بین این متخصصان انتخاب نماید. پس از انتخاب مشتری فهرست¬ بهای پیشنهادی متخصص قطعی شده و محاسبات بر اساس آن صورت خواهد پذیرفت. در این حالت، مشتری و متخصص، حق هرگونه اعمال تغییر و اعتراض در این خصوص، ولو به استناد خیارات را از خود سلب و اسقاط می‌‌نماید. لازم به ذکر است، قطعی بودن قیمت‌ها منوط به نهایی شدن سفارش و انتخاب متخصص مورد نظر در نرم‌افزار OSTA24است. در صورتی که مراحل سفارش طی شده اما نهایی کردن آن معلق بماند سفارش قابل انجام و پیگیری نخواهد بود.
۳-۳ پس از انجام هر سرویس متخصص ملزم به تنظیم فاکتور بر اساس فهرست بهای توافق شده در سفارش می‌باشد. لذا مشتری تنها موظف به پرداخت اجرت فاکتور شده بوده و کلیه پرداخت‌های خارج از چهارچوب فاکتور از جمله انعام و غیره اختیاری بوده از حمایت OSTA24خارج است. لازم به ذکر است هزینه کالاهای مصرفی خریداری شده برای ارائه سرویس توسط متخصص، باید به طور جداگانه و مطابق با فاکتور پرداخت گردد.
۳-۴ در صورت اشتباه مشتری در ارائه اطلاعات هنگام سفارش گذاری، سرویس دهنده می‌پذیرد که قبل از انجام خدمت ابتدا این موضوع را به مشتری متذکر گردد و از درخواست مابه‌التفاوت جداگانه از مشتری بدون هماهنگی جداً خودداری نماید. در این حالت، هر یک از مشتری و متخصص قادر به رد درخواست بوده در این حالت مشتری هم می تواند که با تماس با کارشناس کار خود را انجام و قیمت جدید را بداند و یا با  پرداخت هزینهٔ ایاب و ذهاب کا را لغو کند خواهد بود.
تبصره: اگر متخصص بدون اطلاع به OSTA24 یا مشتری اقدام به ارائه سرویس با هزینهٔ بالاتر نماید، اماره بر رضایت وی بر توافق سابق داشته، حق دریافت هرگونه مابه‌التفاوت را از خود سلب می‌نماید.
۴- مالکیت معنوی
۴-۱ کلیه حقوق معنوی نرم‌افزارهای OSTA24، موارد وابسته به آن و هر آنچه بدان ملحق می‌گردد، مانند نام، علامت تجاری، خدمات ارائه‌شده تحت این نام و سایر موارد از جمله مالکیت فکری و معنوی آن متعلق به شرکت  بوده و هر گونه سوء استفاده از هر یک از موارد فوق قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت. لذا کاربران در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت پایا پویان کویر نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن بوده، تنها مجاز به استفاده‌ی محدود، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال از خدمات OSTA24هستند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای OSTA24 یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و ... را به آن‌ها اعطا نماید.
۴-۲ کاربران نمی‌‌توانند نرم‌افزارهای OSTA24 را تغییر دهند و یا آن را بازتولید، مشابه سازی یا بازنویسی کنند یا از جزء یا کل آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه یا غیر مشابه استفاده نمایند.
۴-۳ دانلود نرم افزارهای OSTA24 رایگان است. لذا هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق اجاره، فروش و به طور کلی انتقال نرم‌افزارهای OSTA24 و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهد داشت. کاربران می‌توانند هر گونه اقدام خلاف این بند را به شرکت گزارش نموده تا در اسرع وقت با متخلف برخورد قانونی صورت گیرد. لازم به ذکر است خسارات ناشی از این تخلف به عهدهٔ شخص خاطی خواهد بود و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
۴-۴ اقدام کاربر برای دسترسی به هر یک از سرویس‌‌ها و برنامه‌ها و شبکه‌ها‌ی مرتبط با سرورها، همچنین استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون برای دسترسی به کد سطح بالا یا زبان ماشین یا تلاش در راستای آن غیر مجاز بوده و تخلف محسوب می‌گردد و OSTA24مجاز به پیگیری‌های قانونی و برخورد با شخص خاطی خواهد بود.
۴-۵ تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در OSTA24 جزو اموال شرکت محسوب شده و استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات OSTA24 توسط کاربران و یا هر شخص حقیقی و حقوقی غیر کاربر ممنوع بوده، OSTA24مجاز به جلوگیری از این اقدام و برخورد قانونی در این خصوص خواهد بود.
۴-۶ کپی‌برداری از اطلاعات متخصصین و یا مشتریان، محتوی، طراحی و تصاویر به کار رفته در نرم افزارهای OSTA24، چه به شکل دستی و یا خودکار، ممنوع می‌باشد.
۵- شرایط استفاده کاربران از استادکار
۵-۱ کاربر باید دارای اهلیت باشد. لذا داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی کاربر، به عنوان اماره قانونی، برای استفاده از OSTA24شرط است.
۵-۲ در کلیه¬‌ٔ مراحل استفاده از OSTA24، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
۵-۳ کاربر می‌پذیرد تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط شرکت در تارنمای OSTA24 به‌روزرسانی می‌گردد و یا از طریق پیامک، رایانامه، نرم‌افزارهای OSTA24 و یا هر شیوه‌ی متعارف دیگر در خصوص استفاده از خدمات OSTA24 و شرایط آن ارسال‌‌ می‌گردد را مطالعه نماید. لذا هرگونه استفاده از ا OSTA24به منزله‌ی اطلاع کامل و موافقت با موارد مذکور خواهد بود.
۵-۴ کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون دلیل، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات OSTA24 گردد.
۶- حساب کاربری
۶-۱ استفاده از مجموعه OSTA24 منوط به داشتن حساب کاربری است. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است. در خصوص اشخاص حقوقی، فرد افتتاح ‌کننده حساب کاربری، باید نماینده قانونی شرکت باشد.
۶-۲ کاربر می‌پذیرد اطلاعات درخواست شده توسط OSTA24 را به طور صحیح و دقیق ارئه نماید و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات در اسرع وقت نسبت به به‌روز‌رسانی آن‌ها اقدام نماید. مسئولیت عدم تطابق اطلاعات مندرج با واقع و کلیه عواقب ناشی از آن بر عهدهٔ خود کاربر خواهد بود.
۶-۳ هر کاربر با ثبت‌نام در OSTA24 و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام داده پیام‌‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.
۶-۴ مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهدهٔ صاحب حساب کاربری است، در نتیجه کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار شخص دیگری قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. به علاوه ضروری است که در راستای ممانعت از سوء استفاده غیر، در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد.
تبصره: در صورت ظن به دسترسی اشخاص ثالث به حساب کاربری، کاربر موظف برای انجام پیگیری‌های بیشتر شرکت را مطلع سازد.
تبصره: شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد، نخواهد داشت.
۶-۵ OSTA24مجاز است در صورت صلاحدید پیش از استفاده کاربر از حساب کاربری برای اطمینان از صحت اطلاعات، کاربران را احراز هویت نماید.
۶-۶ حساب کاربری باید بر اساس قوانین حاکم، قرارداد حاضر، در راستای اهداف قانونی و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری مجموعه OSTA24و شرکت به کار گرفته شود. لذا کاربر متعهد می‌گردد که تحت هیچ شرایطی مرتکب رفتاری نشود که اعتبار تارنما و نرم‌افزارهای استادکار را خدشه‌‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز خسارات بدنی، جانی یا مالی به خود، استادکار و یا ثالث و در نتیجه حیثیت OSTA24، گردد به‌ عهده‌ٔ کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
تبصره: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در استفاده از حساب کاربری، اعم از تخطی از مفاد قرارداد حاضر و یا سایر قوانین موضوعه و یا نقض حقوق ثالث، علاوه بر انسداد حساب، کلیه اعتبار موجود در حساب کاربری وی به عنوان وجه التزام توسط OSTA24 ضبط شده و کاربر حق هر گونه اعتراض را در این خصوص از خود سلب می‌نماید. موارد فوق OSTA24را از اقدام به پیگیری‌های قانونی لازم برای مقابله با فرد متخطی محروم نخواهد ساخت.
۶-۷ OSTA24از طرف کاربر وکالت دارد تا در صورت صلاحدید، حساب‌های کاربری که در مدت طولانی غیرفعال بوده و یا تأیید نشده‌اند را لغو نماید.
۶-۸ در راستای اطلاع‌رسانی اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از جمله تخفیف‌ها، OSTA24اقدام به ارسال رایانامه و یا پیامک برای اعضا OSTA24می‌نماید. در صورتی که کاربر تمایلی به دریافت این پیام‌ها و یا رایانامه‌ها نداشته باشند قادر به لغو این موارد خواهد بود.
تبصره: با توجه به اینکه اطلاع رسانی در خصوص خدمات از درگاه‌های مذکور صورت می‌پذیرد و نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، در صورت لغو این سرویس‌ها، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض در این مورد را از خود سلب می‌نماید.
۶-۹ در صورتی که کاربر مایل به بستن حساب کاربری خود در OSTA24باشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف OSTA24 مسدود خواهد گردید. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در OSTA24باقی خواهد ماند.
۷- تخفیف
۷-۱ در مواقع خاص OSTA24برای رضایت بیشتر و رفاه حال کاربران طرح‌های تشویقی و تخفیف‌های متفاوتی در نظر می-گیرد. با این وجود ضروری است کاربر شرایط استفاده از هر تخفیف و یا طرح‌های تشویقی را به صورت مجزا مطالعه کرده و تاریخ انقضای هر تخفیف را بررسی نماید. در صورت کوتاهی و اشتباه کاربر در استفاده از طرح‌های تخفیفی OSTA24مسئول نخواهد بود.
۷-۲ تا زمانی که تخفیف مذکور به طور صحیح و کامل اعمال نشده باشد، انقضا و تغییر آن از طرف OSTA24ممکن می‌باشد.
۷-۳ کاربر می‌‌پذیرد که بسته‌های تشویقی اختصاصی، برای استفاده‌ی شخصی وی در نظر گرفته شده و به همین دلیل می‌‌بایست از انتقال و فروش آن‌ها اجتناب نماید. به علاوه اعتبار ناشی از بسته‌های تشویقی غیرقابل تبدیل به وجه نقد است و از این رو کاربر نمی‌‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از شرکت مطالبه نماید.
۸- اطلاعات
۸-۱ با توجه به ماهیت خدمات OSTA24، کاربر می‌پذیرد که اطلاعات لازم از جمله آدرس و شماره تماس معتبر و سایر اطلاعاتی که برای تکمیل ارائه خدمات ضروری باشد را، با علم به این موضوع که برخی از این اطلاعات در اختیار متخصص و یا مشتری مخاطب سفارش قرار خواهد گرفت، با رضایت کامل در اختیار OSTA24قرار دهد.
۹- ثبت سفارش
۹-۱ برای استفاده از خدمات OSTA24، مشتری باید در اپلیکشن مشتری ثبت نام کرده و یا به عنوان کاربر مهمان اطلاعات خواسته شده را وارد نماید وسفارش خود را نهایی نماید. در صورتی که نهایی شدن سفارش معلق بماند، سفارش به فنی کار ابلاغ نشده وفنی کار قادر به انجام خدمت نخواهد بود.
۹-۲ هر سفارش مشتری در قالب یک مناقصه کوچک درآمده و مشتری باید برای نهایی کردن سفارش خود از میان ۳ الی ۵ پیشنهاد خود، یکی از فنی کاران  را برگزیند.
۹-۳ مشتری موظف است کلیهٔ اطلاعات خاص، از جمله خرابی بخشی از کالایی که خدمت بر آن صورت می‌پذیرد، عتیقه بودن و یا هر توضیحی که ممکن است در تصمیم فنی کار برای قبول یا رد خدمت تأثیرگذار باشد را در بخش توضیحات ذکر نماید. توافق شفاهی مشتری با متخصص به هیچ وجه قابل پیگیری توسط OSTA24 نخواهد بود.
تبصره: در صورتی که مشتری در خصوص بیان این موارد کوتاهی نماید کلیهٔ خسارات احتمالی از جمله هزینه‌ای که فنی کاربرای کارشناسی متحمل خواهد شد به عهده وی خواهد بود.
۹-۴ پس از توافقات نهایی مشتری موظف است در زمان مقرر در محل بیان شده (نشانی‌ که در درخواست سرویس ثبت شده ‌است) حضور یابد، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود در مرحله اول تذکر به مشتری دهد و رد مرحله دوم هزینه ایاب و ذهاب فنی کار به اضافه پانصد هزار ریال تاپنج  میلیون ریال جریمه را از اعتبار وی کسر یا از نام‌برده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مشتری موصوف نخواهد بود.
۹-۵ مشتری موظف است هزینه‌ی سرویس را به یکی از روش‌های مذکور در اپلیکیشن OSTA24 و با در نظر گرفتن کلیه مقرراتی که در بخش مالی و تخفیف آورده شده است، پرداخت نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت کاربران می‌توانند با پشتیبانی OSTA24(034-3623)تماس بگیرند.
۹-۶ در صورت لغو سفارش پس از منقضی شدن فرصت لغو، در صورت انجام شدن بخشی از سفارش از جمله ارسال فنی کار و غیره و یا ایجاد هزینه‌ی فرصت برای متخصص مانند رزرو خدمت در زمان اوج سفارشات، هزینه‌ی خدمت انجام شده و خسارات مربوط به هزینه‌ی فرصت در حد متعارف در حمایت از متخصص از مشتری اخذ خواهد شد.
تبصره: لغو سفارش و استرداد هزینه‌ها پس از خدمت‌رسانی ممکن نبوده و مشتری موظف به پرداخت هزینه‌ها می‌باشد.
۹-۷ ثبت سؤال، نظر و یا پیشنهادات مشتریان در خصوص خدمات ارائه‌شده امکان‌پذیر است. لیکن باید در نظر داشت که نظرات مذکور در هر صفحه باید تنها در قالب سؤال و یا نقد و بررسی همان متخصص و یا سرویس ارائه‌شده توسط وی باشد. در این باب رعایت کامل ادب و نزاکت، شئونات اسلامی و عرف جامعه الزامی است. لذا OSTA24محق است ضمن حفظ محتوای اصلی، کلیهٔ نظرات غیر مرتبط به خدمات از جمله تبلیغ له یا علیه دیگر متخصص‌ها، تبلیغ سایر فعالیت‌ها، اطلاعات و درخواست‌های شخصی و نظراتی که با اخلاق حسنه و شئونات اسلامی و قوانین موضوعه و قرارداد حاضر در تضاد باشند را حذف نماید. تبصره: OSTA24هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در خصوص سرویس‌ها ندارد. نمایش نظرات کاربران در به هیچ وجه به معنی تأیید فنی OSTA24درباره محتویات نظر نیست.
۹-۸ با توجه به ماهیت سرویس‌ها، پس از گذر زمان طولانی از انجام سرویس، امکان کارشناسی و راستی آزمایی در خصوص دعاوی از بین خواهد رفت، لذا مشتری متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکلات احتمالی این موارد را حداکثر طی دو هفته تقویمی به OSTA24اطلاع دهد. عدم توجه به این موضوع به معنای رضایت مشتری و اسقاط کلیه دعاوی آتی وی در این خصوص خواهد بود.
قواعد اختصاصی
10- حقوق و تعهدات شرکت
10-1 OSTA24متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی در کلیهٔ فعالیت‌¬های خود خواهد بود.
10-2 شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی سرویس پرسرعت و باکیفیت است و در این راستا با به‌روزرسانی مداوم تارنما و نرم‌افزارها، متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقاء می‌بخشد.
10-3شرکت نهایت سعی خود را در خصوص ارتقای کیفیت و سرعت خدمات OSTA24 خواهد نمود. لیکن عواملی چند از جمله سرعت اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند مورد استفاده کاربر بر کیفیت خدمات استادکار تأثیر مستقیم دارد. لذا برای استفاده ایده¬ آل از خدمات مذکور، بهتر است از مرورگرهای به‌روز شده و اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند با سرعت متعارف استفاده نمایید.
تبصره: شرکت نمی‌‌تواند اجرا شدن اپلیکیشن OSTA24را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.
10-4 شرکت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات OSTA24در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به شرح زیر است:
الف- اطلاعاتی که کاربر به‌صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام، درخواست خدمت و ... در اختیار شرکت قرار می‌‌دهد.
ب- اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات OSTA24در این برنامه ذخیره می‌‌شود؛ از جمله موقعیت مکانی محل درخواست خدمت، هزینه‌ی خدمت، تراکنش‌های مالی صورت گرفته در حساب کاربری جهت استفاده از خدمات OSTA24 و اطلاعات مربوط به سخت‌افزاری که کاربر با استفاده از آن از خدمات OSTA24استفاده می‌‌کند (نظیر سیستم‌عامل آن) و امثال آن.
10-6 در راستای ایجاد بستر شفاف برای کاربر، ممکن است شرکت به کاربران اجازه ‌‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای OSTA24منتشر کنند. محتوای تولیدشده - و نه کپی شده - توسط کاربران به شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد. اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای OSTA24 اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیر قابل رجوع و قابل انتقال به شرکت واگذار می‌‌کند.
10-7 شرکت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌‌شده در اپلیکشین OSTA24 را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات OSTA24استفاده نماید.
10-8OSTA24 کلیه اطلاعات فنی را که کاربران مشاهده می¬‌کنند ردیابی می¬‌کند تا به این ترتیب، قادر به تعیین محبوبیت خدمات و بالا بردن کیفیت خدمات OSTA24 باشد. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
10-9 شرکت متعهد است کلیه تغییرات، اصلاحات و الحاقات قرارداد حاضر را در همین صفحه به‌روزرسانی نماید.
10-10OSTA24 متعهد می¬‌گردد پیش از توقف ارائه خدمات، کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش‌‏ گیری را پردازش و نهایی نماید. حق قطع ارائه کلیه و یا بخشی خدمات بدون اطلاع قبلی، برای OSTA24 محفوظ است.
10-11شرکت متعهد می¬‌گردد کلیهٔ نظرات و سؤالاتی که با توجه به مفاد این قرارداد ثبت‌شده باشد را، فارغ از بار مثبت و یا منفی آن، بررسی و منتشر نماید.
10-12 شرکت متعهد می¬‌گردد به مشکلات احتمالی اعلام‌شده توسط کاربران در خصوص سفارشات و پرداخت‌ها در اسرع وقت رسیدگی نموده و سعی بر رفع مشکلات مذکور نماید.
تبصره: اعلام مشکلات مذکور تنها توسط کاربر و با همان نام کاربری که سفارش صورت گرفته است، ممکن خواهد بود. در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد استرداد با احراز هویت کاربر و تطابق آن با شماره حساب و یا کارت واریزی صورت خواهد پذیرفت.
‌10-13هدف اصلی OSTA24جلب رضایت مشتری است. لیکن در بعضی مواقع در راستای ارائه خدمات ممکن است به دلیل اتفاقات غیرمترقبه و خارج از اختیار استادکار، از جمله شرایط اضطراری و فورس ماژور، قطع سراسری شبکه¬‌های ارتباطی، قطع برق، بسته شدن مسیر و .... در ارائه خدمات اخلال ایجادشده و یا سفارشات ثبت شده لغو گردد. در این حالت تمام تلاش OSTA24به جایگزینی متخصص مربوطه با متخصص¬‌های مشابه خواهد بود. در غیر این صورت هزینه‌های پرداختی توسط مشتری تمام و کمال عودت خواهد شد.
10-14 OSTA24 حق عدم سرویس‌دهی به کاربران را برای خود محفوظ می‌دارد.
10-15OSTA24 مختار است هرگونه محتوایی که کاربران به تارنما یا اپلیکیشن‌¬ها ارسال می‌کنند را به هر نحو که صلاح می‌داند برای توسعه و تبلیغ خدمات خود استفاده نماید.
11 حل اختلاف
11-1 مشتری و متخصص می‌پذیرند که در صورت بروز هرگونه مشکل درنهایت آرامش و به دور از هرگونه تشنج مشکل مربوطه را با صلح و سازش و از طریق مذاکره حل نمایند. در صورتی که رفع مشکل از این طریق امکان‌پذیر نبود هر یک از طرفین می‌توانند شکایت خود را به OSTA24ابلاغ نماید. در این حالت OSTA24با توجه به مستندات، نظر کارشناس و با در نظر گرفتن قوانین، رأی صادر می‌نماید.
تبصره: مشتری و متخصص می‌پذیرند رأی OSTA24در این خصوص نهایی بوده و برای طرفین الزام‌آور است.
11-2 در صورت بروز اختلاف بین کاربران و OSTA24، طرفین تلاش خواهند کرد اختلاف را به‌صورت مسالمت‌آمیز حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف به تمامی موارد راجع به طرفین، از جمله این قرارداد در مواردی مثل: اختلاف، انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن، امور مالی، نحوه پرداخت، مدت رسیدگی، ابلاغ کلیه اوراق داوری و نحوه آن که از طریق تلفن یا فکس یا حضوری و یا اظهارنامه رسمی صورت می پذیرد به شعبه مرکزی شرکت حقوقی عدل گستران کریمان سبز ( به شماره ثبت9677) و شماره تماس 32478950 ارجاع می گردد که شرکت موضوع را به صورت قطعی و لازم الاجرا حل و فصل می نماید. شرط داوری حاضر، موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می شود و در هر حال برای طرفین لازم الاجرا است.
.
۱۳-۳ کلیهٔ قوانین حاکم در نظام جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود.
۱۳-۴ این مقررات بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و فنی کارحاکم بوده و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی کاربر را در این خصوص بلا اعتبار می‌سازد.
۱۳-۵ استفاده از تارنما و اپلیکیشن OSTA24و طی کردن مراحل ثبت سفارش، به منزله‌ی مطالعه، آگاهی کامل و قبول تمامی شرایط و مقررات ذیل است. صرف استفاده کاربر از خدمات OSTA24و ثبت سفارش مجدد، در حکم اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول تغییرات تلقی می‌‌گردد. لذا ضروری است پیش از استفاده از OSTA24، این موارد را به‌دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله امضای الکترونیک بوده و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.
۱۳-۶ در صورتی که کاربر با مشخصات هویتی معین هم‌زمان به‌عنوان «مشتری» برای یک سرویس درخواست ارسال و همان فرد این درخواست را به‌عنوان «متخصص» قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده و شرکت را مجاز می‌سازد که پنج برابر هزینه‌ی سرویس انجام‌شده را از اعتبار متقلب وصول نماید. در شرایطی که این مبلغ تکافوی جبران خسارت وارده را نکند، شرکت مجاز خواهد بود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق شرکت برای انسداد حساب کاربری مذکور و سایر پیگیری‌های قانونی نخواهد بود. همچنین است در صورتی که وابستگان فرد اقدام به اعمال مشابه نمایند و یا کاربران به هر شکل نسبت به شرکت اِعمال حیله و تقلب نمایند و بدین‌وسیله موجبات ضرر شرکت را فراهم آورند.